NAPI ESEMÉNYEK TERVEZETE         PLANNED TIMETABLE

2021. augusztus 25., szerda (Wednesday)

10:00-12:00: Nyitó Szertűz / Opening Fire Ceremony

Tudásőrzők bemutatkozása - Inroduction of Knowledge Keepers

A nyitó szertartáshoz hozzatok színes szalagokat, akár saját szöveggel, melyeket egy fára kötünk majd, régi szokás szerint. Áldás - Please bring colorful prayer ribbons for the opening ceremony. Blessings

Ebéd / Lunch: 12:30-13:30

14:00-15:30

Sólyomfi-Nagy Zoltán: Arany Jelek


Öreg  Fenyő / Old Pine

14:00-15:30


Amfiteátrum / Amphiteatrum

14:00-15:30


Sátor/Yurt

Szünet - Break

16:00-17:30

Tordai Zsuzsa - Ioana Maria Iliut

Öreg Fenyő / Old Pine

16:00-17:30

Garra/Wiruungga

Amfiteátrum / Amphiteatrum

16:00-17:30

Jaime Caso

Sátor/Yurt

Vacsora / Dinner: 17-30-18:30

19:00-20:30

Ragnar Johnsen

Öreg Fenyő / Old Pine

19:00-20:30

Ger Lyons

Amfiteátrum / Amphiteatrum

19:00-20:30

Dorjan Slogar

Sátor/Yurt

21:00

Koncert: Holddalanap

Színpad / Stage

21:00-23:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó) Szer-Sweatlodge ceremony

Vezeti/Leader: Jaime Caso Villavicencio (Peru)

Szertér/ Ceremonial area

2021. augusztus 26., csütörtök (Thursday)

6:00-8:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó) Szer -Sweatlodge Ceremony

Vezeti/Leader: Kovács Krisztián Tordas (Hungary)

Szertér / Ceremonial area

7:00-8:00

Jóga / Yoga Juhász Csillával

Kert / Garden

Reggeli - Breakfast: 08:00-09:00

9:00-10:30
Jeszenszky István Sky 

Öreg Fenyő / Old Pine

9:00-10:30

Ruben Saufkie

Amfiteátrum / Amphiteatrum

9:00-10:30

Fábián Ferenc

Sátor/Yurt

Szünet/Break

11:00-12:30

Helene Lindmark

Öreg Fenyő / Old Pine

11:00-12:30


Amfiteátrum / Amphiteatrum

11:00-12:30

Juhász Árpád előadása világ körüli útjairól

Sátor/Yurt

Ebéd / Lunch: 12:30-13:30

14:00-15:30

Cheryl Angel

Öreg Fenyő / Old Pine

14:00-15:30

Halász Kriszta

Amfiteátrum / Amphiteatrum

14:00-15:30

Mákó Kató - dzsembe workshop

Sátor/Yurt

Szünet / Break


16:00-17:30

Jaime Caso Villavicencio

Öreg Fenyő / Old Pine

16:00-17:30

Lóki György - sólymászat

Amfiteátrum / Amphiteatrum

16:00-17:30

Tordai Zsuzsa/Ioana Maria Iliut

Sátor/Yurt

Vacsora / Dinner: 17:30-18:30

19:00-20:30

Andreas Jakisch

Öreg Fenyő / Old Pine

19:00-20:30

Csoóri Sándor - spiritualitás a népzenében

Amfiteátrum / Amphiteatrum

19:00-20:30


Sátor / Yurt

21:00-23:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó) Szer - Sweatlodge Ceremony

Vezeti/Leader:

Szertér / Ceremonial area

21:00

Koncert: Kailash Kokopeli

Színpad / Stage

2021. augusztus 27., péntek (Friday)

6:00-8:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó) Szer -Sweatlodge Ceremony

Vezeti/Leader: Sólyomfi-Nagy Zoltán (Hungary)

Szertér / Ceremonial area

7:00-8:00

Jóga / Yoga Juhász Csillával

Kert / Garden

Reggeli / Breakfast: 8:00-9:00

9:00-10:30

Ruben Saufkie

Öreg Fenyő / Old Pine

9:00-10:30

Mariana Alavares

Amfiteátrum / Amphiteatrum

9:00-10:30

Imrich Zoltán

Sátor/Yurt

Szünet / Break

11:00-12:30

Cheryl Angel

Öreg Fenyő / Old Pine

11:00-12:30

Ragnar Johnsen

Amfiteátrum / Amphiteatrum

11:00-12:30

Fister Mária Magdolna

Sátor/Yurt

Ebéd / Lunch: 12:30-13:30

14:00-15:30

Garra/Wiruungga

Öreg Fenyő / Old Pine

14:00-15:30

Koncz Marika

Amfiteátrum / Amphiteatrum

14:00-15:30

Laár András

Sátor/Yurt

Szünet / Break

16:00-17:30

Andreas Jakisch

Öreg Fenyő / Old Pine

16:00-17:30

Ger Lyons

Amfiteátrum / Amphiteatrum

16:00-17:30

Paulinyi Tamás előadása

Sátor/Yurt


17:00-18:00: Esküvői Szertartás a Virágos Réten

Vacsora / Dinner: 17:30-18:30

19:00-20:30

Kailash Kokopeli tanítása

Öreg Fenyő / Old Pine

19:00-20:30

Jeszenszky István Sky koncert

Amfiteátrum / Amphiteatrum

19:00-20:30
 Somogyi István Karak

Sátor/Yurt

21:00:

Sámán Retro Band koncert

Színpad / Stage

21:00-23:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó Szer)-Sweatlodge Ceremony

Vezeti/Leader: Majercsik János Oguz (Hungary)

Szertér / Ceremonial area

2021. augusztus 28., szombat (Saturday)

6:00-8:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó) Szer -Sweatlodge Ceremony

Vezeti/Leader: Andreas Veshengo Jakisch (Germany)

Szertér / Ceremonial area

7:00-8:00

Jóga / Yoga Juhász Csillával

Kert / Garden

Reggeli - Breakfast: 08:00-09:00

9:00-10:30

Ragnar Johnsen

Öreg Fenyő / Old Pine

9:00-10:30

Korbely Attila

Amfiteátrum / Amphiteatrum

9:00-10:30

Somogyi István Karak szertartása

Sátor/Yurt

Szünet / Break

11:00-12:30

Ger Lyons

Öreg Fenyő / Old Pine

11:00-12:30


Amfiteátrum / Amphiteatrum

11:00-12:30:

Paulinyi Tamás előadása - szertartása


Sátor/Yurt

Ebéd / Lunch: 12:30-13:30

14:00-15:30

Ruben Saufkie

Öreg Fenyő / Old Pine

14:00-15:30

Helene Lindmark

Amfiteátrum / Amphiteatrum

14:00-15:30

Majercsik János Oguz

Sátor/Yurt

Szünet / Break

16:00-17:30

Cheryl Angel

Öreg Fenyő / Old Pine

16:00-17:30

Csernik Pál Szende - székely mesék

Rét / Meadow

16:00-17:30

Bodrogi Róbert

Sátor/Yurt

Vacsora / Dinner: 17:30-18:30

18:30-20:00

Kerekasztal beszélgetés: Hová tart a világ?

Öreg Fenyő / Old Pine

19:30-20:30


Amfiteátrum / Amphiteatrum

19:00-20:30


Sátor/Yurt

21:00

Koncert: Csoóri Sándor és zenésztársai

Színpad / Stage

21:00-23:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó) Szer - Sweatlodge ceremony

Vezeti/Leader: Tordai Zsuzsa (Hungary)


Szertér / Ceremonial area

2021. augusztus 29., vasárnap (Sunday)

6:00-8:00

Cserga (Izzasztó Kunyhó) Szer - Sweatlodge ceremony

Vezeti/Leader: 

Szertér / Ceremonial area

7:00-8:00

Jóga / Yoga - Juhász Csillával

Kert/Garden

Reggeli - Breakfast: 08:00-09:00

9:00-10:30

Garra/Wiruungga

Öreg Fenyő / Old Pine

9:00-10:30

Jaime Caso 

Amfiteátrum / Amphiteatrum

9:00-10:30

Benny Vervliet

Sátor/Yurt

Szünet / Break

11:00-12:30

 Garra/Wiruungga

Öreg Fenyő / Old Pine

11:00-12:30

Csoóri Sándor

Amfiteátrum / Amphiteatrum

11:00-12:30


Sátor/Yurt

Ebéd / Lunch: 12:30-13:30

14:00-15:30

Mariana Alavares

Öreg Fenyő / Old Pine

14:00-15:30


Sátor/Yurt

14:00-15:30


Amfiteátrum

16:00:18:00

Közös Záró Szertartás - Closing Ceremony with all elders

Szertér/Ceremonial area

16:00-18:00: Záró Szertűz (Closing Fire Ceremony)